• Zadowolonych klientów

    99%*

  • Paczki wysyłamy do Was już od

    214tygodni*99% zadowolonych klientów na podstawie ocen w serwisie OPINEO.

"Mi Sun" po koreańsku oznacza piękno i dobroć. A my nie bez powodu nasz sklep nazwaliśmy właśnie tymi dwoma słowami.

 Wierzymy, że używając dobrych [dopasowanych do potrzeb] kosmetyków możemy być piękne - zdrowe, szczęśliwe                   w najlepszych wersjach samych siebie. Krótko mówiąc - wierzymy   w siłę pielęgnacji. ♥

Znajdziesz u nas ciekawe kosmetyki, które pozwolą Ci zadbać o cerę i poczuć się wyjątkowo. Pełen wybór produktów na  wszystkie 10 kroków koreańskiej pielęgnacji i więcej!

 

Jesteśmy sklepem internetowym działającym od 2018 roku oraz dystrybutorem i importerem kosmetyków koreańskich. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie w 100% oryginalne i autentyczne kosmetyki pochodzące z Korei, które dobieramy starannie - po to, aby każda osoba mogła znaleźć kosmetyki idealne dla swojej cery.

W MISUN ważny jest klient, jego opinia i zadowolenie. Stawiamy na wysoką jakość obsługi, przejrzystość strony, szybką i komfortową dostawę - to wszystko, aby maksymalnie uprzyjemnić i ułatwić Twoje zakupy.


  • Zero plastiku - pakujemy eko

  • Darmowa dostawa już od 159zł

  • Do każdego zamówienia próbki gratis

ŚRODOWISKO jest dla nas ważne. W MISUN odpowiedzialnie podchodzimy do pakowania paczek, które do Ciebie wysyłamy. Stawiamy na recykling i ekologię. Dlatego biały wypełniacz w kształcie chrupek, który chroni kosmetyki w transporcie, jest biodegradowalny. To SKROPAK, który całkowicie rozpuszcza się w wodzie i nie generuje śmieci. Sprawdź to :) Dodatkowo, do klejenia paczek używamy wyłącznie papierowej taśmy. Etykieta przewozowa - papierowa, biodegradowalna.

Chcemy by zamówienia sprawiały Ci radość. Paczkę od nas rozpoznasz po różowej naklejce, jaką kleimy na białym kartoniku. Życzymy Ci udanych zakupów! ❤️